Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

KALENDÁR PRETEKOV 2017

Úvod Kalendár KALENDÁR PRETEKOV 2017

KALENDÁR PRETEKOV 2017

V tejto sekcii Vám prinášame  kalendár pretekov našich reprezentantov v lyžovaní na tráve . 

 

Preteky sú podľa  kategórií a územného záberu rozdelené nasledovne:

SVETOVÝ POHÁR-WORLD CUP  - dospelí -/WC/

Totožný formát  aký poznáte zo zimného lyžovania aj s kryštálovými glóbusmi /

 

FIS-Dospelí

Klasický formát  FIS-ových poretekov aké poznáte zo zimého lyžovania 

 

FIS CHILDREN CUP -/FIS/ deti po kategŕou U 16 

Detské FIS-ové  preteky za účasti krajín /SK,CZE,AT,DE,ITA,CH/

 

ČESKÝ POHÁR- /ČP/ všetky kategórie


V rámci Českej republiky prebiehajú preteky Českého pohára na ktorom máme  možnosť  hosťovania a porovnania  sa  medzi jednotlivými kolami FI-ových pretekov . Prebiehajú jednania  na vytvorenie  ČESKO-SLOVENSKÉHO POHÁRA.  

 

 MAJSTROVSTVÁ JEDNOTLIVÝCH KRAJÍN -/MRSR/- všetky kategórie

Každá jednotlivá krajina  usporadúva  aj majstrovstvá svojej krajiny kde  sa samozrejme  zúčastňujú aj zahraničný pretekári a  tak je  to opäť rozmer medzinárodných pretekov. 

  

 

Popis KALENDÁR PRETEKOV 2017


MÁJ 2017 

1. EHRENFRIEDENSDORF /DE/              27-28.5.2017             -FIS CHILDREN CUP 

JÚN 2017

2.ČESKÉ PETROVICE  /CZE/                   3-4.6.2017                    -ČP 

 

3.RETTENBACH /AT /                              10-11.6.2017               -WC


4.BOMELI /SUI/                                        17-18.6.2017               - FIS 


5. PIEŠŤANY /SK/                                     17-18.6.2017              -FIS CHILDREN CUP


6. SCHWARZENBACH /AT/                      23-25.6.2017             -FIS CHILDREN CUP


7. MADARAO /JAP/                                   24-25.6.2017            -FIS CHILDREN CUP 

JÚL 2017

8. OLEŠNICE /CZE/                                   1-2.7.2017                -ČP


10. SHICHIKASHUKU /JAP/                    15-16.7.2017           -FIS CHILDREN CUP 


11. RETTENBACH /AT/                             24-29.7.2017           - GRASSKI CHILDREN CAMP+ FIS CHILDREN CUP 


12. MONTECAMPIONE /ITA                     28-29.7.2017           - WC


AUGUST 2017

13. ŠTÍTNÁ /CZE/                                     5-6.8.2017                -ČP+FIS CHILDREN CUP 


14. MARBACHEGG /SUI/                         12-13.8.2017           -  WC


15. PREDKLÁŠTEŘÍ /CZE/                      19-20.8.2017            - WC


16. SANTA CATARINA /ITA/                  24-25.8.2017            - WC sprint 


17. SANTA CATARINA /ITA/                  26-27.8.2017            - WC


18. SAURIS /ITA /                                    23.8.-1.9.2017          -MSJ


SEPTEMBER 2017

 

19. KAPRUN /AT/                                    4-10.9.2017                - MS

20. IZIN  /IRA/                                          14-15.9.2017              -WC


21.PŘEDKLÁŠTEŘÍ /CZE/                       16-17.9.2017               -Finále  ČP + VETERÁN  CUP 


22. MADARAO /JAP/                                23-24.9.2017             - FIS


Copyright 2017 - 2018 © grasskislovakia