Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

4.KOLO FIS CHILDREN CUP+CAMP RETTENBACH /AT/ 24-29.7.2017

Úvod Výsledky 4.KOLO FIS CHILDREN CUP+CAMP RETTENBACH /AT/ 24-29.7.2017

4.KOLO FIS CHILDREN CUP+CAMP RETTENBACH /AT/ 24-29.7.2017

Počas uplynulého týždňa 24-29.7.2017 sa  v rakúskom Rettenbachu konal žiacky CAMP v lyžovaní na tráve a  4. Kolo FIS  pretekov . Prinášame Vám momenty z campu, na ktorom naši reprezentanti  nachádzali nové skúsenosti, techniky a aj pracovali na svojej kondícii, aby na konci campu zabojovali čo najlepšie o ďalšie  body v celkovom umiestnení FIS Children cup-u pre rok 2017. Aj napriek nepriazni počasia a  s 5. reprezentantmi sme  opať  bodovali a tiež   sme  nejaké tie  pódiové umiestnenia  aj obsadili . V konkurencii 70. detí a  7. krajín Európy či sveta  sme teda  obstáli a  do budúcna veríme, že  sa k nám pridajú aj ďalší lyžiari , aby sme mali aj nasledovníkov tohto športového odvetvia . 


Nižšie Vám teda prinášame výsledky ako aj momentky z tohto veľmi pekného podujatia. 



 

Popis 4.KOLO FIS CHILDREN CUP+CAMP RETTENBACH /AT/ 24-29.7.2017

Naši reprezentanti Slovenska  v lyžovaní na tráve  vybojovali štyri pódiové umiestnenia.
 
V lyžiarskom stredisku "Rettenbach   /AT /"    sa počas  víkendu stretla svetová žiacka špička v lyžovaní na tráve.
Vo štvrtom kole pretekov FIS CHILDREN CUP, ktoré organizoval domáci klub z Rettenbachu   sa zúčastnili pretekári zo šiestich krajín, Rakúsko, Taliansko,Švajčiarsko, Nemecko, ČR, JAPONSKA  a samozrejme aj naši reprezentanti.
Oproti klasickým Fis  pretekom sa  počas campu organizuje  este jedno kolo tzv Ginkany resp. KOMBI RACE tak ako to bolo poňaté počas tohtoročného campu .

 PRIEBEŽNÉ VÝSLEDKY  FIS CHILDREN CUP 2017 -po 4. KOLE 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA OBROVSKÝ SLALOM 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA  SLALOM 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA  KOMBI RACE 

 

 

 

V disciplíne  OBROVSKÝ SLALOM  sa naši Slovanský reprezentanti umiestnili nasledovne :

 

Kategória  U 12 : 

 

Sára  Gavalierová /REMAS Piešťany /- 10. miesto

 

Tatiana  Suchá /Ski Klub Kremnica/ -3. miesto

 

Kategória U 14 : 



Max Macháček /ASC Bratislava/ -neštartoval pre zranenie 

 

Kolorédyová  Zuzana- Nela /Ski klub Martinské hole /-5. miesto

 

 

Kategória U16 : 



Vanesa Drahovská -/REMAS Piešťany /7. miesto 

 

Alex Jánoška -/REMAS Piešťany/ vypadol v 2. kole  /DNF/ 

 

 

 V disciplíne  SLALOM  sa naši Slovenský reprezentanti umiestnili nasledovne :

 

 

Kategória  U 12 : 

 

Sára  Gavalierová /REMAS Piešťany /- 8. miesto

 

Tatiana  Suchá /Ski Klub Kremnica/ -3. miesto

 

Kategória U 14 : 



Max Macháček /ASC Bratislava/ -neštartoval pre zranenie 

 

Kolorédyová  Zuzana- Nela /Ski klub Martinské hole /-5. miesto

 

 

Kategória U16 : 



Vanesa Drahovská -/REMAS Piešťany /4. miesto 

 

Alex Jánoška -/REMAS Piešťany/ 1. miesto 

 

 

 

V disciplíne  KOMBI RACE   sa naši Slovenský reprezentanti umiestnili nasledovne :

 

 

Kategória  U 12 : 

 

Sára  Gavalierová /REMAS Piešťany /- 9. miesto

 

Tatiana  Suchá /Ski Klub Kremnica/ -5. miesto

 

Kategória U 14 : 



Max Macháček /ASC Bratislava/ -neštartoval pre zranenie 

 

Kolorédyová  Zuzana- Nela /Ski klub Martinské hole /-neštartovala 

 

 

Kategória U16 : 



Vanesa Drahovská -/REMAS Piešťany /8. miesto 

 

Alex Jánoška -/REMAS Piešťany/ 2. miesto 


 


 

Copyright 2017 - 2019 © grasskislovakia