Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Český pohár 2.kolo Olešnice v Orlických horách 1-2.7.2017

Úvod Výsledky Český pohár 2.kolo Olešnice v Orlických horách 1-2.7.2017

Český pohár 2.kolo Olešnice v Orlických horách 1-2.7.2017

Naši Slovenský reprezentanti sa počas  uplynulého víkendu predstavili v rámci hosťovania  v 2. kole  Českého pohára  v lyžovaní na tráve v nádhernom prostredí Orlických hôr. Prostredie  im evidentne  aj tento rok zapasovalo nakoľko opať vybojovali pódiové umiestnenia  vo všetkých kategóriách .

 

 

 

Popis Český pohár 2.kolo Olešnice v Orlických horách 1-2.7.2017

PRIEBEŽNÉ VÝSLEDKY ČESKÝ POHÁR PO 2.KOLE  

VÝSLEDKOVÉ LISTINY  : 

 

OBROVSKÝ SLALOM 

 

SLALOM 

 

SUPER "G"

 

 

 

V disciplíne  OBROVSKÝ SLALOM  sa naši Slovenský reprezentanti umiestnili nasledovne :

 

Kategória  U 12 : 

 

Sára  Gavalierová /REMAS Piešťany /- 5. miesto

 

Tatiana  Suchá /Ski Klub Kremnica/ -2. miesto

 

Kategória U 14 : 

Max Macháček /ASC Bratislava/ - 3. miesto 


Kategória U16 : 

 

Vanesa Drahovská /REMAS Piešťany- /nenastúpila pre zranenie /

Alex Jánoška -/REMAS Piešťany/ - 1.miesto 

 

Kategória JUNIORI : 


Nikol Fričová /Snow SKI STARS BRATISLAVA /-3. miesto  

 

 V disciplíne  SLALOM  sa naši Slovenský reprezentanti umiestnili nasledovne :

 


Kategória  U 12 : 

 

Sára  Gavalierová /REMAS Piešťany /- 4. miesto

 

Tatiana  Suchá /Ski Klub Kremnica/ -3. miesto

 

Kategória U 14 : 



Max Macháček /ASC Bratislava/ -3. miesto 

 

 

Kategória U16 : 


Vanesa Drahovská /REMAS Piešťany- /nenastúpila pre zranenie /

 Alex Jánoška -/REMAS Piešťany/ 1. miesto 


Kategória JUNIORI   : 


Nikol Fričová Nikol Fričová /Snow SKI STARS BRATISLAVA /-4. miesto   

 

 

 V disciplíne  SUPER OBROVSKÝ SLALOM /SUPERG/ sa naši Slovenský reprezentanti umiestnili nasledovne :

 


Kategória  U 12 : 

 

Sára  Gavalierová /REMAS Piešťany /- 7. miesto

 

Tatiana  Suchá /Ski Klub Kremnica/ -2. miesto

 

Kategória U 14 : 



Max Macháček /ASC Bratislava/ -3. miesto 

 

 

Kategória U16 : 


Vanesa Drahovská /REMAS Piešťany- /nenastúpila pre zranenie /

Alex Jánoška -/REMAS Piešťany/ 1. miesto 


Kategória JUNIORI   : 


Nikol Fričová Nikol Fričová /Snow SKI STARS BRATISLAVA /-nedošla do cieľa po technických problémoch s lyžou 


 

Copyright 2017 - 2019 © grasskislovakia