Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

FINÁLE ČESKÉHO POHÁRU -PŘEDKLÁŠTEŘÍ 16-17.9.2017

Úvod Výsledky FINÁLE ČESKÉHO POHÁRU -PŘEDKLÁŠTEŘÍ 16-17.9.2017

FINÁLE ČESKÉHO POHÁRU -PŘEDKLÁŠTEŘÍ 16-17.9.2017

Naši slovenský reprezentani : Nika Fričová /junior/ , Alex Jánoška , Vanesa Drahovská /U16/, Tatiana Suchá, Sára Gavalierová /U12/ sa zúčastnili posledného finálového kola  Českého pohára,  kde sa snažili udržať  si svoje  postavenia  v konečnom účtovaní tohtoročnej série  týchto pretekov . Všetci pretekári absolvovali kompletný seriál medzinárodných Fis  pretekov, ako aj seriál pretekov Českého pohára a tak pódiové umiestnenia  našich zverencov nebudú chýbať ani v tomto seriáli pretekov, za čom im za vzorné reprezentovanie  našej republiky patrí srdečná vďaka.

 

Popis FINÁLE ČESKÉHO POHÁRU -PŘEDKLÁŠTEŘÍ 16-17.9.2017

V disciplíne  OBROVSKÝ SLALOM  sa naši Slovanský reprezentanti umiestnili nasledovne :

 

Kategória  U 12 : 

 

Sára  Gavalierová /REMAS Piešťany /-6 . miesto

 

Tatiana  Suchá /Ski Klub Kremnica/ -3. miesto

 

Kategória U 14 : 



Max Macháček /ASC Bratislava/ -neštartoval pre zranenie 

 

Kolorédyová  Zuzana- Nela /Ski klub Martinské hole /-neštartovala 

 

 

Kategória U16 : 



Vanesa Drahovská -/REMAS Piešťany / - 4.miesto 

 

Alex Jánoška -/REMAS Piešťany/ -2 .miesto 

 

Kategória  JUNIORI :

 

 

Nikola Fričová /SNOW SKI STARS  BRATISLAVA /-2 .miesto 

 

 

 V disciplíne  SLALOM  sa naši Slovenský reprezentanti umiestnili nasledovne :

 

 

Kategória  U 12 : 

 

Sára  Gavalierová /REMAS Piešťany /-5 . miesto

 

Tatiana  Suchá /Ski Klub Kremnica/ -3. miesto

 

Kategória U 14 : 



Max Macháček /ASC Bratislava/ -neštartoval pre zranenie 

 

Kolorédyová  Zuzana- Nela /Ski klub Martinské hole /-neštartovala 

 

 

Kategória U16 : 



Vanesa Drahovská -/REMAS Piešťany /-2. miesto 

 

Alex Jánoška -/REMAS Piešťany/ 1. miesto 

 

 

Kategória JUNIORI :

 

Nikola Fričová /SNOW SKI STARS  BRATISLAVA /-2 .miesto 

 

 

 

V disciplíne  SUPER G   sa naši Slovenský reprezentanti umiestnili nasledovne :

 

 

Kategória  U 12 : 

 

Sára  Gavalierová /REMAS Piešťany /- 4. miesto

 

Tatiana  Suchá /Ski Klub Kremnica/ -6. miesto

 

Kategória U 14 : 



Max Macháček /ASC Bratislava/ -neštartoval pre zranenie 

 

Kolorédyová  Zuzana- Nela /Ski klub Martinské hole /-neštartovala 

 

 

Kategória U16 : 



Vanesa Drahovská -/REMAS Piešťany /-4. miesto 

 

Alex Jánoška -/REMAS Piešťany/ 1. miesto 

 

Kategória JUNIORI :

 

Nikola Fričová /SNOW SKI STARS  BRATISLAVA /- 4.miesto  

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA SLALOM 


VÝSLEDKOVÁ LISTINA  OBROVSKÝ SLALOM 

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA SUPER "G" 



KONEČNÉ PORADIE ČESKÉHO POHÁHA 2017  

 

Copyright 2017 - 2018 © grasskislovakia